Erdélyi Politikai Iskola

2017-2018-as évfolyam

Első képzési alkalom

2017. nov. 3. - 2017. nov. 5.

Az első hétvégi programnak Kolozsvár adott otthont. Nyitó előadásában Lánczi Péter, az MCC ügyvezetőigazgató-helyettese bemutatta az Erdélyi Politikai Iskola programját, struktúráját és a képzés fő céljait.

Második képzési alkalom

2018. jan. 19. - 2018. jan. 21.

Az Erdélyi Politikai Iskola második hétvégi programjának a Bukaresti Petőfi Művelődési Társaság adott otthont, ahol a hétvége folyamán sok szakmai program hangzott el, köztük magyar, angol és román előadók részvételével.

Harmadik képzési alkalom

2018. márc. 2. - 2018. márc. 5.

Az első nap Szalai Zoltán, az MCC ügyvezető igazgatója köszöntötte a program résztvevőit a Mathias Corvinus Collegiumban, valamint Frank Spengler, a Konrad Adenauer Stiftung képviseletvezetője is beszédet mondott. A nap folyamán több, igazán tartalmas és színes szakmai előadáson vehettek részt a hallgatók.

Negyedik képzési alkalom

2018. máj. 11. - 2018. máj. 13.

Az Erdélyi Politikai Iskola negyedik képzési alkalmára május 18–20-a között került sor. Ez alkalommal nemcsak további érdekes és izgalmas előadásokat hallgathattak meg a program résztvevői, hanem ünnepélyes keretek között átvehették a kurzus sikeres elvégzéséért járó diplomájukat.

Támogatóink: